Soutěž…!!! Klikněte SEM

Jsi závislá na své kamarádce

31. března 2009 v 14:40 | Girls |  TeStY
Jsou to kamarádky na život a na smrt. Jedna bez druhé jednoduše nemůže žít." - Dalo by se tak popsat přátelství tebe a tvé nejlepší kamarádky? Jste prima dvojka, nebo úplně jako jeden člověk? Udělej si pár minut na náš test a otestuj vaše sílu vašeho vztahu.
Návod: Začni u políčka "START" a dále postupuj po šipkách podle odpovědí. Jakmile tě šipky dovedou k jednomu z písmenek (A, B nebo C), můžeš si přečíst výsledky níže.
test-kolaz
VYHODNOCENÍ:
A: JAKO JEDNA DUŠE!
Když se trápí jedna, je smutná i ta druhá. Když se jedna z vás zamiluje, ta druhá jí přeje štěstí. A kamkoliv se jde, téměř vždy jste spolu, pokud je to možné. Ano, přesně tak by se dalo charakterizovat vaše úžasné kamarádství. Jste nerozlučná dvojka, kterou nerozdělí nic na světě a sebemenší neshoda váš vztah ještě posílí. Můžeš být šťastná za to, že máš při sobě vždy člověka, který tě podrží a udělá pro tebe vše, čeho je schopen. Ovšem i tady je třeba dodat jeden vykřičník - dej pozor na to, aby se z vašeho přátelství nestala zlatá klícka. Nesmíš se na kamarádku příliš upnout a především měj pochopení i pro to, že občas jedna tvá kamarádka tráví čas s jinými lidmi nebo se svým klukem. Pokud budete k sobě vzájemně tolerantní a budete se ve všem podporovat, je váš vztah naprosto ideální!
B: SESTRY V AKCI!
Ty a tvá kamarádka jste pěkně vykutálená dvojka. Rády společně vymýšlíte společná dobrodružství, chcete se bavit a užívat si života. Nevíte, co je to nuda, a rozhodně vaše kamarádství není světu uzavřeno. Ačkoliv si jedna s druhou rozumíte jako s nikým jiným, klidně mezi sebe občas pustíte jiné lidi nebo se jdete bavit s celou partou. Nedá se říct, že byste trávily všechen volný čas pouze spolu, ale tajnosti a holčičí záležitosti řešíte zásadně jedna s druhou a víte, že si můžete vzájemně stoprocentně důvěřovat. Co může být lepšího? Gratulujeme!
C: VZÁJEMNÁ OPORA
Sama moc dobře víš, že nejsi typ člověka, který se upne na jednu jedinou kamarádku a nevšímá si ostatních kolem. Ba ne, ty se ráda bavíš, máš hromadu kamarádů a neustálé holčičí švitoření, to prostě není tvůj styl. Přesto jistě musíš uznat, že mezi všemi kamarádkami je jedna dušička, která je ti přeci jen nejblíž a kdykoliv potřebuješ pomoct, je to právě ona, komu se nejčastěji vyzpovídáš ze svého trápení nebo vybrečíš na rameni. Pokud to tak vyhovuje vám oběma, není v tom jediný problém. Zamysli se však, jestli tvá kamarádka (pokud touží spíše po přátelství typu A nebo B) nemá občas pocit, že jsi jí dobrá jen tehdy, když potřebuješ pomocnou ruku. Proto jí nezapomeň všechno, co dělá ona pro tebe, oplácet stejnou měrou!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Cute*Katy Cute*Katy | Web | 31. března 2009 v 14:42 | Reagovat

Jsem závislá ani ne tak na kamarádce jako na přítelovi :o))) Pěkný bloček :o)

2 Havaneska Havaneska | Web | 31. března 2009 v 14:43 | Reagovat

Ahojky:) promiň že tě otravuji,ale chtěla bych tě poprosit o pomoc!Mám velmi malou návštěvnost a snažím se o větší:) klikni prosím na web a to je vše:) jenom mi prosím zvyš o jednoho návštěvnost:) Děkuju moc.....

3 Miss.Lízátko Miss.Lízátko | Web | 31. března 2009 v 14:44 | Reagovat

ahojky nechceš spřátelit?x)

4 lilinka99 lilinka99 | Web | 31. března 2009 v 14:46 | Reagovat

ahoj pls mohla by si sa kuknut na my blog?awojky

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama