Soutěž…!!! Klikněte SEM

Leden 2010Miro Šmajda oslňuje v novém bavoráku

26. ledna 2010 v 17:12 | Girls |  NoviNkY
Chudák Miro. Věčně bez peněz. Ještě v průběhu SuperStar si médiím postěžoval, že ho účast v soutěži přišla pořádně draho. Dokonce přiznal, že nemá ani na dárky k Vánocům pro své nejbližší. I Silvestra trávil usměvavý mladík skromně u kamaráda. Při dotazu, zda neplánuje nějakou zimní dovolenou, odtušil, že si na ni nejdříve musí vydělat… Nad sympatickým finalistou se naštěstí ustrnul bohatý sponzor a dal mu aspoň … bavoráka. Za milión.

Anno 2009 - jak hlasovat

26. ledna 2010 v 17:08 | Girls |  NoviNkY
V sobotu 20. 2. 2010 od 20.00 hodin uvede TV Nova v přímém přenosu předávání prestižních cen ANNO 2009 o nejoblíbenější tváře a pořady TV Nova. Kdo v jednotlivých kategoriích zvítězí? O tom rozhodněte vy! Od 16.1.2010 od 12:00 můžete na portálu Nova.cz hlasovat o vítězích ankety ANNO 2009.

Pro úspěšné hlasování pomocí webového formuláře je nutné, abyste alespoň v jedné kategorii zvolili první, druhé i třetí místo. Po označení prvního místa se nominovanému přičtou 3 body, druhého místa 2 body a třetího místa 1 bod. Každý uživatel může zaslat denně maximálně jeden hlasovací formulář. Proto hlasujte pro všechny kategorie, pro které chcete, najednou. Vaše hlasy jsou platné teprve po úspěšném odeslání formuláře.

Pro zobrazení hlasovacího formuláře je nutné, aby byla ve Vašem uživatelském profilu vyplněna všechna požadovaná pole. Ve svém profilu musíte mít, pro případ, že byste vyhráli jednu z cen pro hlasující diváky, uvedeno jméno, příjmení a telefonní spojení na Vás.

Můžete ale také posílat SMSky:

Tvar SMS:
ANO P - pro hlasování v kategorii pořad
ANO M - pro hlasování v kategorii muži
ANO Z - pro hlasování v kategorii ženy

Vzor SMS:
ANO P TVNOVINY ORDINACE JUDO
ANO M NOVACEK MRACEK KARAS
ANO Z NOVAKOVA HUSAKOVA MALA

SMS zasílejte na telefonní číslo: 906 06 09

A není to jen hlasování, hraje se taky o zájezd do USA za 250 tisíc!

želvička

26. ledna 2010 v 17:07 | Girls
Želvička se bojí,protože si myslí že si s ní nikdo nikdy nebude hrát.Pomoz jí... že si dáš tento řetězák na blog.Nezapomeň se podepsat...:) Denča, Suzuki, ♣ Mekenzie :o) ♣, Baruš, Petra (čarodějka), KatuSHkaaa,Madí[nQa],SheepinQa, Black.angel, P€ŤULK&, Luczynka, *haňullQa*, Lucia Darke, kriS, Andie,<<Mrs.LuCz!nq&>>, Ančuška, KačííSka_Lentilka_Snoopynka, sweet-three-girls


Nový dess je na světě...! :)*

20. ledna 2010 v 19:48 | Girls
AhoOj...

Mááme nový dess a jsme za to ráádi...
udělala náám ho Lejíí (http://miss-graphic-leuss.blog.cz/)
moOc jí za to děkujeme...:)

je kráásný...:P

Líbí se váám taky? napište svě dojmy a pocity do komentů...

ikonka

20. ledna 2010 v 19:32 | Girls

Jak ztrávit volný čas

20. ledna 2010 v 15:35 | Girls |  VoLný čAs
Máte volný čas a chcete poslouchat písničky ale nevíte kde?
My vám poradíme....:)


Kde poslouchat :


Kde stahovat :Rádia :


Doufám, že jsme vám aspon trošků pomohli...:-)

Planety & Info

20. ledna 2010 v 15:31 | Girls |  Vesmír

Upozornění!!! kopírujte pouze s ikonkou...! je to vlastní výroba...!!!
Člověk v tísni - přispějte na Haiti

20. ledna 2010 v 15:23 | Girls |  PŘÍRODA

Člověk v tísni rozšiřuje tým na Haiti, soustředit se bude na pomoc v provizorních táborech


Praha/Port-au Prince, Haiti, 20. ledna 2010 - Na Haiti v pátek vyrazí další dva koordinátoři společnosti Člověk v tísni. Na místě budou organizovat pomoc v jednom z provizorních táborů. Shromažďují se v nich lidé, kteří přišli o střechu nad hlavou. V první fázi budou koordinátoři zajišťovat zásobování míst pitnou vodou, potravinami a zorganizují také výstavbu provizorních přístřešků a záchodů. Na podporu obětí katastrofy lze přispět na kontě SOS Haiti 40954095/0300 nebo prostřednictvím dárcovské SMS ve formě DMS SOSHAITI na číslo 87777. Celkem dosud veřejnost přispěla téměř 18 miliony korun.


Lidé v táborech žijí v neutěšených podmínkách a pomoc se k nim dostává stále jen velice pomalu. "Nemají vodu, záchody, jídlo, léky, stany, deky, hygienické potřeby. Potřebují ošetřit zranění. Ve většině kempů není ani jeden záchod. Lidé chodí do křovisek v okolí. Žádná voda na mytí rukou spolu s tropickým klimatem jsou časovanou bombou. Už nyní se objevují první případy cholery," řekla koordinátorka společnosti Člověk v tísni Markéta Kutilová, která je od neděle v Port-au-Prince.

FOTOGALERIE: Život v provizorních táborech v Port-au-Prince

Člověk v tísni si vybere jeden z těchto táborů a zprostředkuje nejnutnější pomoc lidem, kteří v něm žijí. Koordinátoři mají zkušenosti například ze záchranných prací v zemětřesení poničené Sumatře nebo z dlouhodobých misí Člověka v tísni v Afghánistánu, na Srí Lance nebo z rozvojových projektů v afrických zemích.

Markéta Kutilova se přímo v Port-au-Prince zapojila do týmu irské nevládní organizace Concern. Ta se zaměřila na nejchudší obyvatele města. "V táborech, kde žijí desetitisíce lidí, už rozdáváme kanystry na vodu a jídlo. Začínáme budovat provizorní záchody. Zjišťujeme dalších potřeby, " uvedla Kutilová.
Na kontě sbírky SOS Haiti je nyní téměř 18 milionů korun. Jen pomocí dárcovské SMS lidí přispěli zhruba třemi miliony korun, 14,5 milionu poslali přímo na účet. Klub přátel Člověka v tísni v první den po katastrofě uvolnil ze svého fondu 300 000 korun. Všem dárcům děkujeme.
Přispívat lze přímo na konto sbírky SOS Haiti 40954095/0300
Pošlete textovou zprávu ve znění DMS SOSHAITI na telefonní číslo 87777. Cena DMS je 30,- Kč, na pomoc obětem zemětřesení bude připsáno 27 Kč. Více informací na www.darcovskasms.cz.
Další informace podá:
Jana Lhotová:
732 304 866

, jana.lhotova@clovekvtisni.cz


ZDROJ: www.clovekvtisni.cz - přispívejte na Haiti na tééto adrese...


Medvídek Pů - animace

20. ledna 2010 v 15:23 | Girls |  Animace

Zdroj -

Haiti zasáhly další otřesy...! :(

20. ledna 2010 v 15:18 | Girls |  PŘÍRODA
Haiti zasáhly další otřesy země o síle 6,1 stupně
Karibské Haiti ve středu podle amerických expertů zasáhly další otřesy. Jejich síla byla 6,1 Richterovy škály, šlo o následné otřesy související s předchozím zemětřesením. O škodách a zraněních zatím nejsou informace.


Při vykládání pomoci na Haiti zachytil kameraman následné otřesy

Dnes 12:37 - Port-au-Prince
(Aktualizováno: 14:49 )
V zemi minulé úterý zemětřesení zabilo až 200 000 lidí. Nové otřesy země postihly ve středu kolem 12:00 SEČ oblast asi 40 kilometrů severozápadně od města Jacmel a asi 60 kilometrů od poničené metropole Port-au-Prince.
Haiťané žijí v ulici zničené zemětřesením uprostřed trosek.
//<![CDATA[ var data_198650 = [{ alt : "Haiťané žijí v ulici zničené zemětřesením uprostřed trosek. ", description :"Haiťané žijí v ulici zničené zemětřesením uprostřed trosek. ", author : { author : "", authorUrl :"", source : "ČTK/AP", type : "dynamic", sourceUrl : "http://www.ctk.cz" }, small : {url:"http://media.novinky.cz/865/198650-top_foto2-yzgcq.jpg"}, big : { url:"http://media.novinky.cz/865/198650-original1-yzgcq.jpg", width:800, height:533 } }]; //]]>
Haiťané žijí v ulici zničené zemětřesením uprostřed trosek.
FOTO: ČTK/AP
Zatím nejsou zprávy o nových obětech. K následným otřesům došlo na Haiti již v sobotu, jejich síla byla 5,7 stupně Richterovy škály.
Lékaři: museli jsme koupit pilu, abychom mohli dál amputovat
Na ostrově jsou už po minulém týdnu statisíce zraněných a přes 1,5 miliónu osob bez střechy nad hlavou.
Na Haiti se v minulých dnech rozjely masivní záchranné práce koordinované mezinárodním společenstvím. Experti nyní varují hlavně před rozšířením nemocí. Zdravotní situace v zemi je podle lékařů kritická. Podmínky pro provádění operací jsou nouzové, lékaři často improvizují.

Žena na Haiti přežila sedm dní pod troskami Zdroj: Reuters/Stream.cz

Pacienti potřebující naléhavou péči umírají kvůli opožděným dodávkám zdravotnických potřeb, přitom nákladní letadlo Lékařů bez hranic s 12 tunami zdravotnického materiálu včetně léků, chirurgických potřeb a dvou přístrojů na dialýzu bylo od nedělní noci třikrát odkloněno z letiště v Port-au-Prince. A to přes opakované ujištění ze strany řízení provozu letiště, že bude moci přistát, sdělila pražská kancelář MSF.
Letiště spolu s dalšími objekty v zemi jsou pod kontrolou amerických vojáků, kterých na Haiti přijelo podle armádního velení již 11 200. Modrých přileb je podle AP zatím 9100, ke kterým se brzy přidá dalších 3500 mužů.


Sedmdesátiletá žena přežila v sutinách celý týden. Zdroj: Reuters/Stream.cz

Hello Kitty - animace

20. ledna 2010 v 15:15 | Girls |  Animace


SuperStar Stará a Lacho: Drtí je obrovský stres! Ustojí to?

20. ledna 2010 v 15:14 | Girls |  NoviNkY

SuperStar Stará a Lacho: Drtí je obrovský stres! Ustojí to?

Dominika Stará a Denis Lacho.
Dominika Stará a Denis Lacho.
Dnes 14:00
Dominika Stará (16) i Denis Lacho (15) mají stres i po skončení pěveckého klání. Vrásky jim dělá škola a blížící se pololetní vysvědčení!


V pěveckém klání sice zářili několik měsíců, ostatní povinnosti ale zůstaly stranou. A samozřejmě i škola. Teď má z toho Dominika Stará a Denis Lacho pěkný vítr!

Blondýna a sympaťák z Bratislavy totiž musí dohnat zameškané učivo a vylepšit si pololetní vysvědčení. Oba by rádi svoje známky měli co nejlepší... "Dominika chodí domů ze školy pozdě odpoledne, musí dohnat zameškané učivo," potvrdila pro topky.sk paní Stará.

A i Dominika z toho nemá nejlepší pocit. "Stydím se, protože jsem dávno nepsala, ale teď je toho hodně. Doháním školu a mám i hodně vystoupení," omlouvá se na svém webu fanouškům.

Lépe se školou na tom není ani jeden z nejkrásnějších účastníků pěvecké show Denis Lacho. "Musím dělat komisionální zkoušky," povzdechl si Lacho, který už má jednu zkoušku zdárně za sebou. Snad se slovenští zpěváci poperou stejně dobře se školou, jako se poprali s Česko Slovenskou SuperStar! (ks)


ZDROJ: Super.cz

Stmívání film

20. ledna 2010 v 15:10 | Girls |  VoLný čAs

stmívání

Vítejte na stránkách o jedinečném filmu podle knižní předlohy - Stmívání (v anglickém originále Twilight). Dnes už asi jen málokdo nezná fascinující příběh Belly Swannové a Edwarda Cullena, který pomalu ale jistě překonává takové trháky, jakými jsou Pán Prstenů, Letopisy Narnie nebo například Harry Potter. Stmívání napsala americká spisovatelka Stephenie Meyer, kterou tato knížní série vynesla mezi nejčtenější spisovatele podobně jako dříve J. K. Rowlingovou její kniha o kouzelnickém učni Harry Potterovi.

stmivani_perexstmivani_4stmivani_2stmivanistmivani_promo!!! DOPORUČUJEME, PODÍVEJTE SE NA TENTO FILM...:) VIDĚLI JSME A LÍBIL SE NÁÁM...!!!

AVATAR!!! - film

20. ledna 2010 v 15:06 | Girls |  VoLný čAs

AVATAR

Obsah:

Příběh se odehrává ve vzdálené budoucnosti, kde lidstvo objevilo planetu Alpha Centauri B-4. Pro vědce a astronauty, kteří překonali propast mezi slunci
a přistáli na mimozemské půdě známé jako Pandora, se jejich sen stal skutečností. Je to svět tak rozmanitý, plný tvorů a rostlin, které si lidská mysl dokázala stěží představit. Skýtá neuvěřitelná přírodní bohatství a poklady, po kterých lidé vždy toužili. Naneštěstí se atmosféra tohoto měsíce nepodobá té naší a člověk v ní nedokáže přežít. Vědcům se tato překážka podaří odstranit, když vytvoří hybrida lidské a mimozemské DNA
, do kterého se dá vložit vědomí člověka. Lidská expanze může
začít...
Hlavním hrdinou je paralyzovaný voják
Jake Sully (Sam Worthington), který se pomocí
vtělení do uměle vytvořeného hybridního těla noří do světa a kultury Na'vi, původních obyvatel Pandory, a dostává se doprostřed konfliktu dvou kultur, které mají naprosto odlišné cíle.


Avatar
AvatarFotky z filmu:

Avatar film still'Avatar'

Mickey Mouse - animace

19. ledna 2010 v 18:21 | Girls |  Animace

Ewa Farna - různé styly

15. ledna 2010 v 15:20 | Girls

Socha Svobody

15. ledna 2010 v 15:08 | Girls

Hamburger

15. ledna 2010 v 15:07 | Girls

Postava v nebi (maska)

15. ledna 2010 v 15:05 | Girls

Diplom za hlasování

14. ledna 2010 v 18:53 | Girls |  SOUTĚŽE

Diplom za to že hlasovala pro náás...a ještě jednou díky...:) a jestli bysi chtěla táák můžem spřátelit...:P

Prosím hlasujte

13. ledna 2010 v 20:13 | Girls
Ahoj...
Moc ale opravdu moc vás všechny prosíme aby jste pro nás hlasovali TADY
jsme tam jako blog s číslem 35... je to pro nás moc důležité... tak prosím hlasujte.. klidně si napište do komentů o nějaký diplom nebo vám dáme ikonku vašeho blogu na náš...

S pozdravem Girls


Animace vlků

10. ledna 2010 v 16:26 | Girls |  Animace
Animace - prase

10. ledna 2010 v 16:18 | Girls |  Animace
Prasa

Chceme nový dess (design)

10. ledna 2010 v 16:18 | Girls
AhoOj...

dlouho jsme sem nic nedávali, ale chtěli bychom začít sem něco dávat....:)
nááš blog je přihlášen do soutěže o blog 2010 (pokacek100.blog.cz) a táák doufáme že vyhraje.
Chtěli bychom změnit více věcí...první z nich je sem dávat více článků, a druhá je udělat nový dess...(design)...:D
kdo by byl táák ochotnej a udělal by nám nějaký ten dess a dal nám ho...tak bysme mu poskitli mnoho možností...jedna z nich je jeho ikonku na našem blogu...¨

děkujem

s pozdravem nááš tým...:P

Animace žraloka

10. ledna 2010 v 16:15 | Girls |  Animace

Animace prasátek

10. ledna 2010 v 16:11 | Girls |  Animace

Animace ježků

10. ledna 2010 v 16:11 | Girls |  Animace

Animace - opice

10. ledna 2010 v 16:09 | Girls |  Animace

Animace žraloků

10. ledna 2010 v 16:06 | Girls |  Animace


2 filmy (Loudilové, žáby k zulíbání)

10. ledna 2010 v 16:04 | Girls |  VoLný čAs

Loudilové:

Loudilové (Blu-Ray)

  • Znění : 5.1 turečtina, 5.1 maďarština, 5.1 čeština, 5.1 angličtina
  • Titulky : řečtina, rumunština, polština, maďarština, litevština, islandština, chorvatština, hindština, hebrejština, estonština, čeština, bulharština, arabština, angličtina, slovenština, slovinština, srbština, turečtina
  • Žánr : Komedie
  • Režie : Will Gluck
  • Hrají : Eric Christian Olsen, Nicholas D`Agosto

Loudilove - popis :

V této super zábavné komedii se nejlepší členové středoškolského týmu Shawn Colfax a Nick Brady vyhýbají fotbalovému soustředění, aby mohli léto strávit v obklopení krásných dívekna táboře pro roztleskávačky. Chlapci si užívají to nejlepší léto života, protože se svou novou pověstí citlivých kamarádů nemají žádný problém přemluvit krásky ke koupání bez plavek, nácviku roztleskávání bez oblečení a dalším povedeným kouskům. Pak se ale Shawn zamiluje do jejich úchvatné, ale podezíravé vedoucí a oba hráči musí rychle změnit styl hry. Dokáže Shawn uskutečnit svůj plán dřív, než vzrušující soutěž roztleskávaček skončí?Žáby k zulíbání 2 :

Žáby k zulíbání 2 (pošetka)
Originální název: The Hot Chick

Motto: I z ošklivého káčátka se může stát krásná labuť. I z krásného děvčete se může stát hnusný chlap.

Typ filmu : Komedie

Rok výroby: 2003

Režie: Tom Brady

Hrají: Rob Schneider, Anna Faris, Matthew Lawrence, Eric Christian Olsen, Robert Davi, Melora Hardin, Alexandra Holden

Popis: Jessica Spencer je přesvědčena o tom, že má dokonalý život. Je nejatraktivnější a nejpopulárnější dívkou na střední škole, kapitánkou týmu roztleskávaček a schází se s hráčem fotbalového mužstva, o kterém mohou ostatní dívky jenom snít. Když se ale jeden den probudí v těle třicetiletého muže (Rob Schneider), obrátí se její život naruby. Sama brzy zjistí, že pro dívku, která se potřebuje bez přestání holit, není jednoduché stavět na vzhledu. A ještě předtím, než začne hledat způsob, jak se vrátit do své původní podoby, musí vyhrát soutěž roztleskávaček, absolvovat školní ples a získat zpět svého přítele - a to vše v kůži dospělého muže.Animace tygrů

10. ledna 2010 v 16:04 | girls |  Animace

Animace lvů

10. ledna 2010 v 16:03 | Girls |  Animace